صفحه نخست
معرفی خدمات
درباره ما
محصولات
تماس با ما
لودر جدید 936
تماس سریع
ایمیل: info@tamamsadid.com
تلفن: 6-22857174-021
اطلاعات کامل

آخرین رویدادها
اطلاعیه شماره سه
آن دسته از دوستانی که قصد تهاتر با برگه تعهد را دارند هر 10 سهمشان 12 سهم محاسبه میگردد...
ادامه خبر
اطلاعیه شماره دو
فروش تعداد محدود انواع ماشین آلات صنعتی به روش تهاتر با سهام به بهترین شرایط به سود طرفین و با تضمین خدمات پس از فروش...
ادامه خبر


لیست همکاران

معرفی کارخانه FOTON LOVOL

شرکت صنایع سنگین فوتون لوول FOTON LOVOL INTERNATIONAL یک شرکت تولید تجهیزات صنعتی متخصص در تولید ماشین آلات ساخت و ساز، تجهیزات کشاورزی، و وسایل نقلیه است که در سطوح بین المللی به عنوان یک شرکت با کلاس جهانی شناخته شده است.
شرکت FOTON در سه زمینه مهم اقتصادی فعالیت دارد (ماشین آلات راهسازی و معدنی ، ماشین آلات کشاورزی ، ماشین آلات حمل). و تا کنون توانسته است به 12 شاخه محصول، 34 خط تولید، 73 سری محصول، 318 محصول و حدودا 5000 پیمانکار دست یابد.
در آمد فروش این شرکت در سال 2010 بالغ بر 103/22 میلیارد یوان بوده است. این شرکت موفق به قرار گرفتن در جمع 100 شرکت و مارک شناخته شده برتر چین تحت عنوان CHINA TOP BRANDS شده است و همچنین این شرکت با دارایی بالغ بر 14311 میلیارد یوان توانسته است در رتبه 64 از 500 موسسه اقتصادی برتر آسیا قرار گیرد.
یکی دیگر از عناوین مهم این شرکت CHINA WELL-KNOWN MARK و The Most Competitive Brand in China Marketمیباشد که یک درجه بندی صنایع در کشور چین با کلاس بین المللی است، میباشد. شرکت FOTON توانسته است در این لیست به عنوان The Most Competitive Brand in China Market دست یابد.
کسب نشان China Main High & New-Tech Enterprise افتخار مهم دیگری است که FOTON به آن دست یافته است. مرکز تحقیقات تکنولوژی صنایع سنگین شرکت FOTON توانسته است به عنوان National-Grade Enterprise Technic Center انتخاب شود.
میزان فروش شرکت فوتون برای 9 سال متوالی با سهم بازار بیش از 70% از بازار چین در رتبه یک قرار داشته است. علاوه بر این بازار سهام FOTON برای تراکتورهای با اسب قدرت متوسط به عنوان تنها تراکتور 5 ستاره شناخته شده است.
همچنین را اندازی خطوط تولید محصولاتی چون دستگاه های حفاری، جرثقیلهای چرخ زنجیری، لودر، و بیل این شرکت را به یکی از بزرگترین تولید کنندگان جهان تبدیل کرده است.

در کسب این موفقیت ها کسب نشان ها و استانداردهای بین المللی نظیر CE & EC(EU) , EPA (U.S.A) , GOST(RUSSIA) , ISO 9001 برای تجارت در اتحادیه اروپا، تاثیر به سزایی داشته اند. و در نتیجه صادرات به بیش از 112 کشور در مناطق اروپا و آمریکا، آسیا و آفریقا شده است. استراتژی های جهانی این شرکت " استاندارد دقیق، هزینه پایین و جهانی شدن" میباشد.

فرهنگ سازمانی
- ماموریت FOTON LOVOL صنایع سنگین است و چشم انداز آن فن آوری ایجاد آینده.
- هسته عملکرد FOTON LOVOLتداوم در نوآوری است.
- استراتژی FOTON LOVOL پاسخ فوری و اقدام سریع است.
- سبک مشخص کار FOTON LOVOL مشتاق در انجام کسب و کار و دقت در فرآیند تولید است
- تاکتیک کاری FOTON LOVOL در کسب و کار دانش و فن آوری ایجاد کیفیت و ارزش برنده بازار است.
- اصل صنعت کسب و کار FOTON LOVOL صداقت و خلاقیت است.

فلسفه FOTON LOVOL به شرح زیر است:
- آنچه درست است حفظ کنید تا موفق باشید.
- اطلاعات کامل و مدیریت خوب منجر به موفقیت میشود.
- نگرش همه چیز است، اولین و مهمترین نگرش به کار دقت است.
- تنها تیم است که میتواند بی نقصی را اثبات کند نه یک فرد.
- آینده کپی گذشته نیست.

اقدامات لازم به منظور ایجاد یک فرهنگ جدید در شرکت های بزرگ:
- توسعه فکر و دید
- حمایت از یک نگرش باز و مثبت
- پرورش حس رقابت
- ترویج روح کار گروهی
- ایجاد یک سبک عملی در کار
- پرورش حس غلبه بر بحرا
لودر چرخ لاستیکی

اسکید لودر

بکهو لودر

بلدوزر
عضویت در سایت - ورود به سایت
نمایش سایت در زبان های دیگر: Persian  ||   English