صفحه نخست
معرفی خدمات
درباره ما
محصولات
تماس با ما
لودر جدید 936
تماس سریع
ایمیل: info@tamamsadid.com
تلفن: 6-22857174-021
اطلاعات کامل

آخرین رویدادها
اطلاعیه شماره سه
آن دسته از دوستانی که قصد تهاتر با برگه تعهد را دارند هر 10 سهمشان 12 سهم محاسبه میگردد...
ادامه خبر
اطلاعیه شماره دو
فروش تعداد محدود انواع ماشین آلات صنعتی به روش تهاتر با سهام به بهترین شرایط به سود طرفین و با تضمین خدمات پس از فروش...
ادامه خبر


لیست همکاران

معرفی شركت تهیه ماشین آلات معدنی سدید (تمام سدید)

معرفی شرکت تهیه ماشین آلات معدنی سدید (تمام سدید)

شرکت تهیه ماشین آلات معدنی سدید (تمام سدید): در سال 1382 به منظور شرکت در سازندگی ایران اسلامی راه اندازی گردید. این شرکت پس از انعقاد قرارداد با شرکت FOTON LOVOL از کشور چین در خصوص واردات انواع ماشین آلات معدنی به عنوان نماینده رسمی آن شرکت وارد عرصه تامین ماشین آلات،تامین قطعات و خدمات پس از فروش ماشین آلات در ایران گردید و با تکیه به تجارب وتوانمندی های متخصصان و بهره گیری از کلیه منابع خود توانسته امکانات وسیعی درزمینه تامین و تحویل فوری ماشین آلات،قطعات یدکی، آموزش مشتریان و سرویس و تعمیرات را در سریع ترین زمان ممکن برای دست اندرکاران سازندگی ایران اسلامی فراهم نماید.

*همچنین این شرکت در بررسی معاونت فنی و عمرانی شهرداری از نظر قیمت و کیفیت ماشین آلات به عنوان شرکت منتخب از بین 160 شرکت برگزیده شد.

واحد خدمات پس از فروش: در مکانی به وسعت 5000 متر مربع ، متشکل از اماکن اداری،کامل ترین انبار قطعات یدکی، تعمیرگاه مجهزمرکزی، مرکز تعمیرات سیار، مرکز آموزش فنی مشتریان و پرسنل، رمپ تخلیه و بارگیری ویکی از مجهزترین مراکز تست موتوری است، مشغول به ارائه خدمات پس از فروش می باشد وبا کادری متخصص و متعهد که همواره با برگزاری دوره های آموزشی توسط شرکت های مادردر داخل و خارج از کشور سطح دانش فنی خود را ارتقا می بخشند و آماده ارائه خدمات وپشتیبانی به متقاضیان سراسر کشور می باشد.

همچنین خداوند را شاکریم که در سال 1391 در راستای نیل به خودکفائی و با الهام از تکنولوژی برتر، موفق به طراحی و ساخت کامل یک دستگاه لودر 3 تن مدل TSL936 شده ایم که مشخصات فنی آن در بخش محصولات قابل رویت و فیلم کلیه مراحل ساخت در سایت موجود میباشد.

*ما در اندیشه دستیابی به تکنولوژی بومی میباشیم.

عضویت در سایت - ورود به سایت
نمایش سایت در زبان های دیگر: Persian  ||   English